Keyang ASD1800L Wkrętarka akumulatorowa do gipsu 18V 2,0 Ah – w zestawie z akumulatorem i ładowarką
-52%
TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
Wkrętarka akumulatorowa Keyang ASD1800L do gipsu 18V 2,0 Ah
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
Podwójna izolacja Niewielka waga
Odwrócona rotacja Wysoki RPM
Niski RPM Miękki start
Plastikowa walizka
+ GRATIS 10 pudełek wkrętów do płyt gipsowo-kartonowych RED HEAD 3,5 x 35 mm
Aby uzyskać pełny przegląd różnych symboli, kliknij tutaj!
Zakres dostawy
  • Wkrętarka do suchej zabudowy Keyang ASD1800L Accu 18V
  • 1x Magazynek na wkręty
  • 2x Akumulator 18V 2.0 Ah Li-ion
  • 1x Walizka
    + GRATIS 10 pudełek wkrętów do płyt kartonowo-gipsowych z CZERWONĄ GŁOWICĄ 3,5 x 35 mm
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis
Dlaczego warto wybrać Keyang?
Dlaczego warto wybrać Keyang ASD1800L?
Cechy Akumulatorowej wkrętarki do płyt gipsowo-kartonowych Keyang ASD1800L – 18 V – 2,0 Ah
  • Magazynek na wkręty z listwą pasową
  • Łatwa regulacja głębokości śruby za pomocą pokrętła
  • Łatwa regulacja głębokości śruby
Opis techniczny
  • Napięcie – 18 V
  • Akumulator – 2 x 2,0 Ah litowo-jonowy
  • Prędkość bez obciążenia – 0-5000 /min
  • Maksymalna pojemność śruby – 20-57 mm
  • Długość bitu – 130,5 mm
  • Waga – 2,2 kg
  • Całkowita ilość śrub – 800
  • Odbiór – 1/4” (sześciokątny)
Zakres dostawy
  • 1x magazynek na śruby
  • 2x akumulator litowo-jonowy 18 V 2,0 Ah
  • 1x walizka