Keyang CS1800L5 Akumulatorowa piła tarczowa – 18V 5,0Ah – w zestawie z akumulatorem i ładowarką
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
Podwójna izolacja |
Lekka |
Plastikowa walizka |
Aby uzyskać pełny przegląd różnych symboli, kliknij tutaj!
Zakres dostawy
- Keyang CS1800L5 Akumulatorowa piła tarczowa 165mm – 18V 5.0Ah
- 2x Akumulator 18V Li-ion 5.0Ah
- 1x Prowadnica piły
- 1x Końcówka do usuwania kurzu/pyłów
- 1x Klucz
- 1x Ładowarka
- 1x Walizka
- Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
- Ocena klientów
- 20.000+ zadowolonych klientów
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Videos
- O Keyang
Opis
Dlaczego warto wybrać Keyang?
Cechy Keyang CS1800L5 Akumulatorowej pilarki tarczowej – 18 V – 5,0 Ah
- Ochrona przed przeładowaniem
- Odpylanie
- Samo przełączające się szczotki węglowe
- Ergonomiczny uchwyt
- Hamulec silnikowy
- Wskaźnik baterii
- Ładowarka (90 min.)
Opis techniczny
- Napięcie – 18V
- Akumulator — litowo-jonowy 4,0 Ah
- Prędkość bez obciążenia – 0-4000 /min
- Maksymalna głębokość cięcia 0° – 57 mm
- Maksymalna głębokość cięcia 45° – 40 mm
- Maksymalna głębokość cięcia 50° – 36 mm
- Średnica brzeszczotu – 165 mm
- Otwór na oś – 20 mm
- Waga – 3,8 kg
Zakres dostaw
- Keyang CS1800L5 Akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm – 18V 5.0Ah
- 2x Akumulator litowo-jonowy 18 V 5,0 Ah