Keyang DD20BLH100E Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa + DARMOWY zestaw wierteł Eggenberg 25 szt. Co5%
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Keyang DD20BLH100E 100 Nm
466,17  Cena brutto/szt.
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
466,17  Cena brutto/szt.
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Czas dostawy:
Gwarancja:
Opis
Keyang DD20BLH-100E 100Nm: Użytkownicy wiertarek/wkrętarek mogą jeszcze nie zdawać sobie sprawy z tego, co potrafi ta bardzo potężna maszyna 100Nm. Ta maszyna posiada kontrolę odbicia, bardzo wygodny uchwyt z unikalnym wzorem w romby oraz specjalną konstrukcję silnika chłodzonego powietrzem dla większej zdolności przeciążania.
  • Punkt podziału 135 ° zapewnia szybką penetrację i mniej „chodzenia”
  • Różne rozmiary od 1-13 mm, w odstępach co 0,5 mm
Dlaczego warto wybrać Keyang?
  • Wysoce wydajny silnik bezszczotkowy (BLDC)
  • Silnik bezszczotkowy
  • Sprzęgło poślizgowe 13 pozycji – powiązane z prędkością
  • Zawiera przedłużony uchwyt
  • Ochrona przed przeładowaniem
  • Zintegrowane oświetlenie LED 2 prędkości
  • Wskaźnik baterii
  • Ładowarka (50 min.)
Opis techniczny
  • Napięcie – 18V
  • Prędkość – 0-550 / 0-2100 obr/min
  • Moment obrotowy — 100 Nm
  • Uchwyt — uchwyt szybkomocujący 2-13 mm
  • max. pojemność stal ø – 13 mm
  • max. pojemność drewna ø – 80 mm
  • max. nośność muru ø – 16 mm
  • Akumulator — litowo-jonowy 5.0 Ah
  • Waga – 2,1 kg (z baterią)
Cechy Eggenberg 25 szt. Zestaw wierteł krętych HSS Co5% M35 DIN338 – 1-13 mm
Zakres dostaw
  • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Keyang DD20BLH-100E 100Nm  (2x bateria 18 V ; Szybkoładowarka; Uchwyt)