Keyang DW20BLH-315 Akumulatorowy Klucz udarowy 315Nm – 18V (20V MAX) – Korpus
-37%
TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
  Podwójna izolacja Kontrola prędkości
Odwrócona rotacja Wysoka prędkość
Niska prędkość Siła nacisku
Walizka BLH-Silnik
Eine vollständige Übersicht über die verschiedenen Symbole finden Sie unter hier!
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis