Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowy klucz udarowy 230 Nm – 18V (20V MAX) – KORPUS
220,17  Cena brutto/szt.
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
220,17  Cena brutto/szt.
Nowość w asortymencie!
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja:
Opis