Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowy klucz udarowy 230 Nm – 18V (20V MAX) – 2×5.0Ah
503,07  Cena brutto/szt.
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
503,07  Cena brutto/szt.
Podwójna izolacja Kontrola prędkości
Odwrócona rotacja Wysoka prędkość
Niska prędkość Siła nacisku
Walizka BLDC-Silnik
Kompletny przegląd różnych symboli znajdziesz tutaj!
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis
Cechy Keyang ID20BLH-230 Klucza udarowego akumulatorowego 230 Nm – 18V (20V MAX) – 2×5.0Ah
ID18BLA ma większego brata – ID20BLH-230. Ta nowa maszyna kombi jest bardzo kompaktowa, dzięki czemu może z łatwością pracować w ograniczonej przestrzeni. Ta maszyna oferuje również większą moc i osiąga nawet 230 Nm!