Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowy klucz udarowy 230 Nm – 18V (20V MAX) – KORPUS
TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowy klucz udarowy 230 Nm
244,77  Cena brutto/szt.
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
244,77  Cena brutto/szt.
Podwójna izolacja Kontrola prędkości
Odwrócona rotacja Wysoki RPM
Niski RPM Nacisk (Uderzenie)
Walizka BLDC-Silnik
Aby uzyskać pełny przegląd różnych symboli, kliknij tutaj!
Zakres dostawy
  • Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowa wkrętarka udarowa 230 Nm – 18V (20V MAX) – KORPUS
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis
Cechy Keyang ID20BLH-230 Akumulatorowego klucza udarowego 230 Nm – 18V (20V MAX) – Korpus
ID18BLA ma większego brata, ID20BLH-230. To nowe urządzenie jest bardzo kompaktowe, co ułatwia pracę w wąskich przestrzeniach. Ta maszyna ma również większą moc. W rzeczywistości ten nowy sprzęt ma 230 Nm!