Keyang IW20BLH-315 Akumulatorowy klucz udarowy 315Nm – 18V (20V MAX) – Korpus
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
- Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
- Ocena klientów
- 20.000+ zadowolonych klientów
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Videos
- O Keyang
Opis
Cechy Keyang IW20BLH-315 Akumulatorowy klucz udarowy 315 Nm – 18 V (20 V MAX) – Korpus
IW18BLA ma większego brata, IW20BLH-315. Ten nowy akumulatorowy klucz udarowy jest bardzo kompaktowy, co ułatwia pracę w wąskich przestrzeniach. Ta maszyna ma również większą moc. W rzeczywistości ten nowysprzęt ma 315 Nm! To znacznie więcej niż jego poprzednik, który miał 210 Nm.