Keyang JS135-750V Wyrzynarka 135 mm – 750W
-40%
TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
Keyang JS135-750V Wyrzynarka 135 mm
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
Dlaczego warto wybrać Keyang?
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis
Cechy Keyang JS135-750V 135 mm Wyrzynarki – 750 W
Jak już zapewne widzieliście, ta wyrzynarka ma mocny silnik 750 W (wraz ze szczotkami węglowymi), co stawia ją w wyższym segmencie wyrzynarki przewodowej, jeśli chodzi o wydajność i prędkość cięcia. Piła posiada regulację prędkości obrotowej od 600 do 2800 obr/min z tyłu oraz przełącznik zmiennej prędkości. JS135-750V ma długość skoku 26 mm z wydajnością cięcia 10 mm w stali i 135 mm w drewnie. Z boku znajdują się włączniki m.in. funkcji dmuchawy oraz włącznik blokady. Maszyna waży 3,2 kg. Opisujemy wnętrze jako nieskomplikowane i solidne, z trwałą aluminiową skrzynią biegów i łatwymi w konserwacji częściami.
Cechy
  • Przycisk blokady do ciągłego użytkowania
  • Gumowy uchwyt
  • Zaprojektowana z łatwym rozpraszaniem ciepła
  • Funkcja szybkiej obróbki drewna
  • Bezpieczna i wygodna funkcja wymiany brzeszczotu jednym dotknięciem
  • Przełącz, aby uwolnić kurz
  • Przyłącze do odpylania
  • 6-stopniowa regulacja prędkości dostosowana do sytuacji
  • Trwały i mocny silnik
Opis techniczny
  • Moc – 750W
  • Prędkość – 650 – 2800 obr/min
  • Kontrola prędkości – 6-biegowa
  • Maksymalna pojemność robocza:
    Stal – 10 mm
    Drewno – 135mm
  • Waga 3,2 kg
  • Wymiary (DxSxW) – 260 x 80 x 215 mm
Zakres dostaw
  • Wyrzynarka Keyang JS135-750V 135mm – 750W
  • klucz imbusowy
  • Połączenie pyłu
  • Dostarczana w pudełku
Dlaczego warto wybrać Keyang?