Keyang TBS1500V Szlifierka do rur – 1500W
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
Zakres dostawy
- Dostarczana w pudełku
- Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
- Ocena klientów
- 20.000+ zadowolonych klientów
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Videos
- O Keyang
Opis
Dlaczego warto wybrać Keyang?
Cechy Keyang TBS1500V Szlifierki do rur– 1500W
- Regulowana prędkość
- Ochrona przed przeciążeniem i ponownym uruchomieniem
- Uchwyt antywibracyjny
- Chłodzenie bezpośrednie zapewniające wysoką przeciążalność i długą żywotność
- Łatwa w obsłudze dzięki smukłej obudowie
Opis techniczny
- Znamionowy pobór mocy — 1500 W
- Prędkość bez obciążenia – 2800-11.500 /min
- Waga – 3,7 kg
- Nagrywanie – 40mm
- Długość paska – maksymalnie 820 mm
Zakres dostawy