Keyang IW20BLH-315 Akumulatorowy klucz udarowy 315Nm – 18V (20V MAX) – 2×5.0Ah
503,07  Cena brutto/szt.
In stock
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
503,07  Cena brutto/szt.
  • Czas dostawy – 1 do 2 dni roboczych
  • Ocena klientów
  • 20.000+ zadowolonych klientów
Dostępność: Na magazynie
Gwarancja: 3 lata Gwarancji Producenta
Opis
Cechy Keyang IW20BLH-315 Akumulatorowego klucza udarowego 315Nm – 18V (20V MAX) – 2×5.0Ah
IW18BLA ma większego brata, IW20BLH-315, ten nowy akumulatorowy klucz udarowy jest bardzo kompaktowy, więc z łatwością zmieści się w ograniczonych przestrzeniach. Ta maszyna oferuje również większą moc i osiąga nawet 315 Nm! To znacznie więcej niż 210 Nm w przypadku poprzednika.